1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Natec Krypton 770

Дискусија во форумот 'PC' започната од Costigan_Jr, 13 Март 2020.

Тагови:
 1. GGTT1

  GGTT1
  Gaining Experience

  420
  339
  1 Февруари 2017
  Машко
 2. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  278
  162
  23 Февруари 2017
  Машко
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Razor-mk
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,750
 2. LeRade
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  950
 3. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,133
 4. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  451
 5. Вајкинг
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  629
Вчитување...

Сподели

Вчитување...