• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Natec Genesis Gaming Xenon 200 3000DPI USB w/Software

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
62
111
Продавам XENON 200, користен 1 недела... не ми одговара големина затоа го продавам.

Гаранција: 6 месеци (купен на 24.12.2020)

Продажна цена: 600 денари (купен 799 денари)

Инфо во ПП

20210421_154045.jpg 20210421_154126.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,346
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно