Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Наскоро... награди...

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
Македонски ИТ форум наскоро ќе почне да организира турнири и разни наградни игри со цел да ги малку мотивира македонските сурфери...

За повеќе информации... наскоро....;)
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Нема воопшто само секој мисли дека ќе победи однапред, а јас искрено мразам прогнози. :d
 

akis100

Intern
10 април 2007
61
0
Отприлике какви награди ќе бидат, во секој лучај ќе биде интересантно
 

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
Ова е само мала најава. Се ќе биде објавено многу наскоро.

Запомнете дека форумот официјално постои само една недела. :)
 

Dark_Crow

Intern
10 април 2007
89
0
www.myspace.com
За награда да ама.. Форумот е малку нов и така да по мое мислење не може да дозволи награди..
Иначе би било многу добро да се има такви натпревари
 

Ata

Intern
21 април 2007
418
14
Абе не бери гајле, ако има негради, значи ќе има награди а не награда, што значи ќе видиме што , па ќе имаш време да се спремиш за наредните квизови или што и да се.

Или ти се брза, прватас награда прв да ја добиеш :)

by the way -> и мене ме интересира, баш ќе биде интересно.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
За награда да ама.. Форумот е малку нов и така да по мое мислење не може да дозволи награди..
Иначе би било многу добро да се има такви натпревари

На што го базираш твоето мислење? ;-)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.646
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно