Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NAS Qnap TS-431P2 4GB RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

PandaBomber

On your way to fame
13 јуни 2012
483
662
PandaBomber додаде нов оглас:

NAS Qnap TS-431P2 4GB RAM - Проценка

Здраво на сите, го продавам уредот, купен од член на форум пред неколку години. Користен во непушачка просторија околу 2 години потоа 1 година запакуван. Работи како што се очекува со мала напомена, ЛАН 2 портата е добра, ЛАН 1 уште на почеток се однесуваше сомнително и од тогаш не сум ја пробал.

Доаѓа со кутија и штрафови за дисковите.
Цена: 8500 и частам карго ако треба.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.020
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно