Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NAS Qnap TS-230

Статус
Затворена за нови мислења.

BaDMaN

Gaining Experience
26 април 2007
115
73
BaDMaN додаде нов оглас:

NAS Qnap TS-230 - 10.500 ден.

Се продава NAS Storage Qnap TS-230 нов, само тестиран со комплетно пакување.

Купен од Паком 27.10.2021, со гаранција.


Подетални спецификации:


ЦЕНА: 10,500 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.157
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно