1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Напредни курсеви за програмери

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од pwned, 6 Август 2018.

 1. pwned

  pwned
  Intern

  32
  14
  12 Мај 2016
  Машко
  Дали некаде во Македонија може да се најде фирма или физичко лице кои нудат напредни курсеви за програмирање во C#, конкретно да не станува збор за "Hello World" или можност за изработка на готов проект по предходно направена спецификација?
  Ако темата не одговара тука слободно нека ја преместат админите.
  Поздрав
   
 2. Roncic

  Roncic
  On your way to fame

  639
  685
  7 Јули 2012
  Машко
  Микросам Прилеп. Имаш академија , после ак те бива остануваш на работа. Платата е мизерна е арно ама искуството и знаењето кое ќе го стекнеш е непроценливо.
   
 3. Seekey

  Seekey
  Intern

  12
  6
  11 Август 2016
  Машко
Слични теми
 1. Ibrakadabra
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,923
 2. Fiasco
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,037
 3. Petkovsky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  933
 4. Nedelkovski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,345
 5. DEJAN9
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,448
Вчитување...

Сподели

Вчитување...