Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

Дали ви се допаѓа?


  • Вкупно гласале
    8

Droid

Intern
10 јули 2018
2
1
mdhvo_xPI9vtoOe8sqkP7rnBBwOXObuCZ4d1YK7UUbm2Ue16iAa9xzuR8mNabzWYBgg=w1366-h662-rw
twzZcGQ2bjQfpgwe4t33z8yXLbR0Pi0zg76o_S_iE4rpk5-gzR7ZcWcB24xXcCRGWno=w1366-h662-rw
B1lcabhbey9i8seboayRDJmAO6lb5x0GMwMB8mzzE9SRn83Or3BhjtAIQYKw3oFDWA=w1366-h662-rw
За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги познавате играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно.

Ми треба вашето мислење за играта, слободно изразете се во коментарите подоле, така многу ќе ми помогнете, освен тоа оставете и солиден review на google play со притискање на линкот подолу за да може полесно да се пребарува :)


Повеќе детали на следниот линк:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition
 

Blahah

Gaining Experience
13 јануари 2018
118
59
Па и не е така лоша

Само дмени го фонтот на буквите, ич не се познаваат
 
Изменето од модератор:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.288
Мислења
977.871
Членови
35.578
Најнов член
Milena Milkova
На врв Дно