• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Направи своја игра...

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
great.png


ChallengeYou.com е онлајн здружение за навистина креативни луѓе. Веб сајтот ви дава
алатки кои што ви се потребни за брзо и лесно да креирате забавни,онлајн игри кои што може
да ги играте со вашата фамилија,пријатели,и други членови.Може да го трошите времето
играјќи игра на некој член,давање коментари,гласање или пак може да си направите и ваши.
Исто така може и да ги ставите вашите игри,на вашиот веб сајт или блог.

Линк : www.challengeyou.com
Оценка : ( 4 )
Јазик : Англиски
Дизајн : Добар
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.514
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно