• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Направи сам новогодишна песна

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Хехе сигурен сум дека на сите ќе им се допадне ова,посебно на оние кои би сакале Нова Година да ја дочекаат на некоја сончева плажа ...

Ај да ве видам колку сте инвентивни можете да свирите колку сакате ТУКА
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Одлично ова добро може да послужи за правење на целосна песна, односно да ги вметнеш звуците во друга песна откако ќе ги снимиш
 
D

DimitarMK

Гостин
Ова и у живо може да си го направите. :)

Потребно состојки: 10тина Женски :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,045
Мислења
837,511
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно