1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Напојување

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од alkibijad01, 26 Март 2020 во 22:28.

 1. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  170
  138
  8 oктомври 2016
  Купувам напојување (PSU). Повелете понудете.

  Sent from my Redmi
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,003
  2,545
  21 Јануари 2011
  Машко
  Колку вати, до колку буџет?
   
 3. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  170
  138
  8 oктомври 2016
  Од 350w реални па нагоре, буџет скромен.

  Sent from my Redmi
   
 4. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  170
  138
  8 oктомври 2016
  Бамп.

  Благодарам на досегашните понуди, сепак вистинската моќност треба да биде барем 350w.

  Sent from my Redmi
   

Сподели

Вчитување...