1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Напојување MS 400w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 30 Јануари 2020.

 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
  Продавам напојување MS 400w,напојувањето е потполно исправно,без гаранција.

  Цена 600 денари
  Контакт пп

  IMG_20200130_162328.jpg IMG_20200120_223246.jpg
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
Слични теми
 1. bube_bodom
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,010
 2. Ceco
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,519
 3. toshex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  233
 4. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  265
 5. Garfield'
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  620
Вчитување...

Сподели

Вчитување...