1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Напојување EVGA G3 1000W full modular 80+ Gold

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,281
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправно со сите кабли, купено од странство пред 2 години.

  Цена, фиксна: 6000 денари.
  075 437-061, Кирил.
   
  На Ciklon, gamer-eddie, Ace Lud и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,281
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  5500
   
  GGTT1, dejan_str и на Ace Lud им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  527
 2. skopje_mkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,285
 3. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  950
 4. Deksa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,109
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  398
Вчитување...

Сподели

Вчитување...