• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Напојување Cooler-Master RS-460-PCAP-A3 460W

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
50
88
Cooler-Master RS-460-PCAP-A3 460W PSU на продажба

Цена: 1000 ден.
1.jpg 2.jpg
Мислењето е автоматски споено:

*резервирано
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,906
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно