1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Напојувањe CM G650m

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 17 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  274
  503
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам напојување Cooler Master G650m semi-modular кое го користам моментално.Земено е од Сетек, во 2016 година но наместо 5 години гаранција,од Сет дале само 3 така да нема гаранција.
  Напојувањето функционира нормално без никакви знаци на расипување и слично,при работа истото е тивко.
  Причина која го продавам е поради упграде на фул моруларно.
  Цена : 2500 денари.
  Информации / резервации по ПП.
   
  На dzunko и Tenny им се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  274
  503
  3 Март 2015
  Машко
  Нова цена - 2100 денари која ќе важи до петок.
   
 3. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  274
  503
  3 Март 2015
  Машко
 4. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  274
  503
  3 Март 2015
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...