1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Napojuvanja Njoy Legion 600w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 11 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,044
  3,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Napojuvanjata se ispravni i sleduvaat so po 2 sata kabli , 2 pci expres za na grafika. Polumodularni i funkcionalni.
  Cena 1500 denari od napojuvanje.
  15498798472778013166581082362952.jpg
   
  На Ребро и toshex им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,044
  3,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Zalihata e potrosena.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Jokerski

  Legion TD 2

  Jokerski, 27 Мај 2014, Во форумот: Игри
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  488
 2. Ficho

  WoW Legion

  Ficho, 24 Јуни 2016, Во форумот: Игри
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,531
 3. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  639
 4. BlueBaron
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  628
 5. Pane24
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  305
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...