Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Napojuvanja 850 i 1000w gold modular.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.370
7.274
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Napojuvanja CoolerMaster V850 Gold. - 4.000 ден.

Se prodavaat 2 napojuvanja vo dobra sostojba. Sleduvaat so site kabli osven eden kabel 8pinski za cpu od total dva.
Cena 4000 denari fiksno.
Cenata e taa forumska bidekji 650w si gi sitkate za 3000 denari a ovie V850 trebase dosea da bidaat 3000 :)
Patem prakjam po ELS niz cela mkd.

Видете го целиот оглас...
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.370
7.274
Скопје
www.facebook.com
Napojuvanja :
1. 3 parcinja lc power 1000w full modular gold. Cena 4000 denari od edno. Imaat : 3 kabli so 2x8 pins za gpu, cpu 1 kabel, 24 pinski , 1 sata kabel , 1 molex kabel.


Za rezervacii moze da se rezerviraat so odnapred ostaven kapar.
 

Атачменти

 • Screenshot_103.png
  Screenshot_103.png
  569,8 KB · Прегледи: 60
 • Screenshot_103.png
  Screenshot_103.png
  569,8 KB · Прегледи: 61
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.600
Членови
35.322
Огласи
2.920
Најнов член
pupszio
На врв Дно