Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Napojuvanja 750w

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.373
7.300
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Napojuvanja 750w razni modeli. - 2.500 ден.

Napojuvanjata se koristeni za mining , testirani od moja strana.
Kako po standard ocekuvajte da fale po nekoj kabel ali sekako gi ima osnovnite kabli za sklapanje gejmerski kompjuter.

1. Napojuvanje DeepCool DQ750ST - 750w - 2500 denari.
2. Napojuvanje Coolermaster mwe gold modular 750w ,sleduvaat so nego : 3 sata kabli , 2 kabli so po 2x8 pinski , 24 pinski kabel i 8 pinski za cpu. Cena 3500 denari.
Погледнете го атачментот 117511

Видете го целиот оглас...
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.373
7.300
Скопје
www.facebook.com
Ostanato uste :

1. Napojuvanje DeepCool DQ750ST - 750w - 2500 denari. - PRODADENO.
2. Napojuvanje Coolermaster mwe gold modular 750w ,sleduvaat so nego : 3 sata kabli , 2 kabli so po 2x8 pinski , 24 pinski kabel i 8 pinski za cpu. Cena 3500 denari. - PRODADENO.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.373
7.300
Скопје
www.facebook.com
Vi izleguvam vo presret na Nvidia 4090kite , 3080ti , 3090kite so slednava moja ponuda :

LC power 1000w Gold napojuvanja. Komplet so kabli i site sitnici za niv.
Koristeni se 5 meseca za mining. Kupeni se novi.
Garancija od mene dobivate 5 meseca !
Cena 5000 denari za edno.
Za ceni ne se ni cenkajte.
 

Атачменти

 • Screenshot_483.png
  Screenshot_483.png
  549 KB · Прегледи: 129
 • Screenshot_484.png
  Screenshot_484.png
  462,1 KB · Прегледи: 127

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.373
7.300
Скопје
www.facebook.com
Dostapni :
1xDeepcool DA700 - 1500 denari.
1xCoolerMaster 750w Bronze , fali eden konektor 8 pinski, ima uste 3 8pinski konektori i preostanata garancija od nego - 2500 denari.
1xCoolerMaster 750w Gold Full modular , fali molex kabel, ispravna sostojba i mn malce koristeno - 3500 denari - Prodadeno.
3xLC power 1000w Gold Full modular so site kabli, garancija od mene 5 meseca - 5000 denari - Rezervirani.
 

Атачменти

 • viber_image_2022-11-15_15-06-49-537.jpg
  viber_image_2022-11-15_15-06-49-537.jpg
  392,7 KB · Прегледи: 112
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.373
7.300
Скопје
www.facebook.com
Dostapni :

1xCoolerMaster 750w Bronze , fali eden konektor 8 pinski, ima uste 3 8pinski konektori ( od koj edniot 8 pinski bese stopen i presecen od moja strana ) preostanata garancija od nego do 18.10.2024 - 2500 denari.

3xLC power 1000w Gold Full modular so site kabli, garancija od mene 5 meseca - 5000 denari - Prodadeni.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.647
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно