1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nano receiver за Logitech M215

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Astro, 20 Март 2017.

 1. Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ми се загуби рисиверот за маусот, па најдов друг од друг маус, ама нејќе да работи со него. Дали е можно некако да се врзе маусов со другиов рисивер или да го фрлам? Го има портокаловиот симбол и на маусот и на рисиверот.
   
 2. Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Може да се избрише темата се снајдов. Со деца крастаици не се садат :angry:
   
  На ivan88 и Pulse им се допаѓа ова.
 3. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,079
  3,410
  7 ноември 2014
  Машко
  Треба да го поврзеш пак софтверски, нека стои ова барем во архива. :)

  П.с. имам вишок рисивер, гледам на форумов некој ги продава за 500 денари (кхм), па мојов го нудам гратис ако ви треба...
   
  На ivan88 и Oktar им се допаѓа ова.
 4. Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Да де, има. Само треба некој да одвои 35 секунди и да прогугла а не да верува на дете што вика барав, нема.
   
 5. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  308
  279
  10 Јуни 2011
  Машко
  Мене ми треба доколку сеуште го имаш, ама не за 500 денари :)
  максимум 200 плаќам и доагам до кај било во скопје... за 500 ке купам сосе некој евтин логитеч маус заедно, на ново :D
   
  На stevo15 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,079
  3,410
  7 ноември 2014
  Машко
  Не си дочитал, јас го давав гратис...ама го дадов. :)
   
 7. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  308
  279
  10 Јуни 2011
  Машко
  Ете... јас неможам ни да си купам, а камоли гратис да добијам :D
  Администраторите ми го избришаа постот за ресиверот :D
  сега (еве собрав ЛАЈКОВИ) треба нов да пишувам оглас :D

  Значи лесно ти е тебе :D
   

Сподели

Вчитување...