1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nano ITX матична плоча со quadcore процесор и RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 4 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам матична плоча Gigabyte J1900N-D2H (USB 3.0, Gigabit LAN) со вграден четиријадрен процесор Intel Celeron J1900 и 4GB DDR3L-1600 RAM меморија, спакувана во оригиналната кутија со сите додатоци.
  20191201_102445.jpg 20191201_102339.jpg


  Цена, фиксна: 3000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На turbiny, тотето, GGTT1 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...