• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најновиот филм од Македонија!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Оваа пролет, на паркиралиштето близу вас, спремете се, новиот акционен филм доаѓа.

Тој е овде за да ја одбрани својата сопруга со шлапаници и клоци. Плашете се. Претпоставувате тоа е.... Да...... Тоа е ФРЧКООООО!!!

П.С. Од сега пазете каде паркирате. Само Фрчко го има ексклузивното право да паркира и притоа да ги блокира сите останати. Доколку некој му го одземе ова право тоај има дозвола да мава шлапаници.

Izvor:www.zolta.com.mk

 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
:LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,561
Членови
30,069
Најнов член
Кристина Ставрева
На врв Дно