1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најнови игри на пиратските сајтови

Дискусија во форумот 'Игри' започната од TATA_MATA, 24 Септември 2019.

 1. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Unstoppable

  1,761
  2,110
  25 Март 2013
  Машко
  Веќе има слични теми и статии за филмови, како и темата за која игра чекате да биде кракната, но нема тема која ќе биде фокусирана само на споделување на насловите на најновите игри кои се достапни на пиратските сајтови.

  Не е дозволено споделување на линкови и упатства за тоа како и каде да се download-ираат игрите! Треба да стои само насловот на играта/DLC-то/patch-от!

  Ја започнувам со следните наслови

  1. The Surge 2- Codex
  2. Gears.5- Codex
  3. Forza Horizon 4
  4. Palmyra Orphanage
  5. The Sims 4 Deluxe Edition v1.53
   

Сподели

Вчитување...