• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најнова верзија на Visual Basic

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TimeHack

Intern
2 август 2007
3
0
da ne znaete kade mozam da ja downloadiram najnovata verzija na visual basic posto nikogash ne sum rabotel so nea...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,565
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно