• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најнова превенција за спам

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90


Со само 10 вакви конзерви на ден ви гарантираме дека нема да имате никаква главоболка со спамот.
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Ова да не е од Drown? (ради мувата) :)
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
:lol: Abe ova e 00% nekoj vid na energetski pijalk ili takvo neshto .. i sigurno ima malce droga vo nego :) Pa probajte i kazetemi dali kje poletate so ova shudo kako so red bull
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
:lol: Abe ova e 00% nekoj vid na energetski pijalk ili takvo neshto .. i sigurno ima malce droga vo nego :) Pa probajte i kazetemi dali kje poletate so ova shudo kako so red bull
Ај ќе пробам утре на факултет и ќе ти кажам.
П.С. Ако ме нема на форум значи сум одлетал :))
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Ах морам да го пробам ај пошто не сум бета тестер по овие работи ако некој го пробал нека каже какво е:LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ај ќе пробам утре на факултет и ќе ти кажам.
П.С. Ако ме нема на форум значи сум одлетал :))
Колега, те знам ја тебе, од едно ништо нема да ти биде, а имаш кондиција и до кј 5-6, ама со 10...:rolleyes:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
10 вакви и не ќе можиш компјутерот да го пуштиш, камоли да се грижиш за спам! :)
Ќе биде како цимерот мој кога ми дојде во 4 сабајле, лебот да му го отворам :LOL::LOL::LOL::LOL:

:hmm: :ban: :ermm:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Него еве една добра идеа, зимаш филтер (од филтер кафе), го ставаш лименчето унутра, и после го закачуваш тоа на сандачето за пошта пред врата :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,658
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно