• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најнов хит на светскиот пазар [DVD-Rewinder]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90


Конечно DVD верзија на познатата rewind фунцкија. Спас за сите гледачи на филмови.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
A Da dadese nesto poveke informacii za onie sto ne se zapoznaeni so ovoj produkt!:)
Pozdrav
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Јас уште не разбирам, што да се премотува и зашто да се премотува?!?
На Америве им нема крај на мудроста!
 

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Јас уште не разбирам, што да се премотува и зашто да се премотува?!?
На Америве им нема крај на мудроста!
Pa primer rentash DVD, go gledash doma, go premotuvash preku toj ured i go vrakjash nazad DVD-to premotano, za sledniot shto kje go renta toa DVD nema da ima potreba da go premotuva. Ne e nishto komplicirano... isto e kako so VHS kasetite.
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Pa primer rentash DVD, go gledash doma, go premotuvash preku toj ured i go vrakjash nazad DVD-to premotano, za sledniot shto kje go renta toa DVD nema da ima potreba da go premotuva. Ne e nishto komplicirano... isto e kako so VHS kasetite.
Уште ме зезаш?
Јас кога рентам ДВД никогаш не го премотувам, ставам во двд-то и почнува од почеток!
Уште не ми е јасно како може ласерот на двд-то да „памти“ позиција од некое друго двд?!
 

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Уште ме зезаш?
Јас кога рентам ДВД никогаш не го премотувам, ставам во двд-то и почнува од почеток!
Уште не ми е јасно како може ласерот на двд-то да „памти“ позиција од некое друго двд?!
Druzhe ti si car... me iznasmea :LOL::LOL::LOL::rofl2:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Уште ме зезаш?
Јас кога рентам ДВД никогаш не го премотувам, ставам во двд-то и почнува од почеток!
Уште не ми е јасно како може ласерот на двд-то да „памти“ позиција од некое друго двд?!
Бачко не ли свати до сега дека е ова само зезање, а не некоја вистинска направа за премотување. Anyway фала како сум се смеел уште стомак ме боли :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,039
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно