• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најмрднатата игра!

  • Ја почнал/а темата 386ka
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Ова е дефинитивно најмрднатата игра што сум ја играл досега!
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Worms 4 batka,3D,pukanje smotani crvi,nekoi vicovi u sred igra i mnogu drugi raboti,stvarno zarazna i interesna igra.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
eve vi edno extra zarazno i malce nervozno igriche.. Normalno bara mnogu trpenie, no interesno e koga kje si pomislish deka voopshto vo neshto si uspeal, ako ne vo realnosta, barem vo virtuelniot svet :)
link
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
eve vi edno extra zarazno i malce nervozno igriche.. Normalno bara mnogu trpenie, no interesno e koga kje si pomislish deka voopshto vo neshto si uspeal, ako ne vo realnosta, barem vo virtuelniot svet :)
link
Nice :bravo:. Ја играв еден час сега и стварно остава одлично чувство одкако ќе ја довршите
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
e poslednoto pivo i kamen, nema sansi :)) Nego interesno e koga ke gi mocas tie od strana. Toj od desno se mrda a toj od lev ni 2 ni 3 BUM...:))
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
уффффффф... Нервозноооооооо:lut2:
Неможам да се исконтролирам со последното пиво..
Ах.. Со 4 пива камен??! LoooL
 

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Игрициве ви се стварно мрднати:LOL:
Оваа не е мрдната но на мене ми е омилена линк.:)
 

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
ццц стварно се мрднати а што треба да се прави на играта на fuUuUzZzZy:bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
ццц стварно се мрднати а што треба да се прави на играта на fuUuUzZzZy:bravo:
На вторава?

Една работа треба да правиш - Масакар :)

Треба да ги поминуваш стазите, но притоа и малце да го вклучиш мозокот. Исто така треба и брзина, и рефлекс.

На почетокот играта е боза. Но, подоцна има малце зафркнати работи :)

Во глобала, интересна игра. Најдобар начин за губење слободно време.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,044
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно