• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Najmalite PC-a vo svetot

Статус
Затворена за нови мислења.

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Goleminata na ovie PC-a e 5cm x 5cm x 5.5cm. Imaat 64MB SDRAM i rabotat na 300 Mhz.

tinypcswln6.jpgPovekje info tuka.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.299
Мислења
892.135
Членови
31.476
Огласи
18
Најнов член
catsap123
На врв Дно