• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најлудата работа што би ја направиле за пари!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Хммм. Ајде да видиме која е најлудата работа што би ја направиле за пари?

Јас? Па за добра сума на пари би го предизвикал Тајсон на двобој да му покажам малку кој е кој. :boxer:
Мислам дека се исплати а? А и луда замисла е. :LOL::LOL:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Зависи колку ќе платат...колку нудат...не е дноставен одговорот :)).
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Не би се продавал за пари, би сакал чесно да си ги заработам, али ипак за добра сума би го тииит на Beyonce :LOL::LOL::LOL:
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
so em sakas da ti dadat pari em na beyonce aaaaaaaaaaaa
jas ne se prodavam ama bez pari na beyonce

................................................
koj se soglasuva so mene
?

pozz
 

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
Епа да, се исплати... ако останеш жив:))
Иначе ја би се слекол гол и би трчал по улици.
so krades idei

Не би се продавал за пари, би сакал чесно да си ги заработам, али ипак за добра сума би го тииит на Beyonce :LOL::LOL::LOL:
ova so zadovolstvo ama ako saka neka doe i angelina joly moze i 3-ka
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Опомена: Внимавајте малку што пишувате, на форумот има и голем број на припаднички на женскиот пол.
 

snoopy

Intern
14 февруари 2008
5
0
mislam

pa mislam deka bi naprail nesto sto ne bi go naprail a moze i bi go naprail posto za pari nisto ne bi naprail da iam ako sum sposoben da iam pari i da zarabotuvam pari nemora da napraam nesto tuku nema da praam nisto!!! :muahaha:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
snoopy, gleam prvo tvoe mislenje i me nasmea :)

Paa za dosta mnogu pari bi se presmetal so Chak Noris (hmm se nadevam deka ne me slusna:nesiguren:) ......
 

snoopy

Intern
14 февруари 2008
5
0
hmm

hahaha a sto mislis ti Chak Noris koa ke pomislis ti na nesto on mislis ne znae za toa sto mislis ili mislis deka nemislis ???? :LOL:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:nesiguren: pa zatoa i pred da si legnam prvin proveriv pod krevetot i u sifonjerot da ne e :nesugyren: ama kuti sto ne bese tuka pa si go povlekuvam mislenjeto :p (mala sala mislam deka moze :) )
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,870
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно