• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најлесен начин за заработка на интернет

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Многу едноставно. Седете пред компјутер, четувајте на irc и msn, сурфајте каде сакате и очекувајте да ви се јави некој адвокат кој ќе ви каже дека сте наследиле 100 милиони долари. Има нешто полесно?
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Има ... поголема шанса за заработка имате ако одите по улица и во раце ви падне вреќа со злато.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Има ... поголема шанса за заработка имате ако одите по улица и во раце ви падне вреќа со злато.
Ама вреќата со злато нема шанси да вреди 100 милиони, а ако вреди тогаш ќе ти ги скрши рацете :))
Затоа јас сум за идеата на александар_те :D
 

vasildb

Intern
17 април 2007
209
6
Најлесен начин за заработка е со чорапи.
Ставаш чорап на глава и дирекно во банка.:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,741
Членови
28,078
Најнов член
Korisnik13
На врв Дно