1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најиздржлив бренд на лаптопи

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Tobey, 16 Август 2018.

 1. Astro

  Astro
  Guru

  6,097
  8,395
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Тебе реално не ти требал лаптоп, си го имал од забава. That explains a lot ;)


  Шо? Мек? Ма фрли тоа у ѓубре...
  [​IMG]

  :oh::oh::oh::oh::oh::oh::oh:
   
  Последна промена: 11 Септември 2018
  На borcep и tomi им се допаѓа ова.
 2. tomi

  tomi
  Guru

  9,839
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  @Astro Ти посакувам во животот да имаш лични компјутери колку што ја иам, па тогаш ке ме сватиш зашто лап топ нем и треба, кај и да се свртам иам компјутер засебен негледам потреба од користење на нешто портабл....
   
 3. Astro

  Astro
  Guru

  6,097
  8,395
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Братче, се ми е мене јасно, само те закачам по малце. Биди ми здрав и жив.
  Ај да се преброиме колку лични компјутери имаме, ама пази, ригови не ти се рачунаат хахахах
   
  На tomi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tomi

  tomi
  Guru

  9,839
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  без ригови нормално :) :) хахахаах
   
 5. Dr_ViRuS

  Dr_ViRuS
  Intern

  3
  4
  22 Март 2011
  ThinkPad па се друго
   
  Astro, toshex, DrMTR и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  503
  447
  27 oктомври 2016
  Уште двајца Star War troopers. :D[​IMG][​IMG]

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,017
  876
  4 Февруари 2014
  Машко
  heheh
   

Сподели

Вчитување...