• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најефтина хостинг компанија

  • Ја почнал/а темата
  • #1

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Ми треба хостинг за статичен сајт којшто бара малку место, па ако знае некој да ми предложи хостинг компанија со најефтин пакет. :D

Поздрав.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Мојот другар има многу евтина хостинг компанија и еве јас имам земено од него и многу ми се допаѓа хостингот.
Доколку ти треба, отвори тука. Инаку доколку мислите дека работата ми е да го рекламирам другар ми - админи или модератори, слободно избришете го линкот. (Другар ми е македонче но живее во САД)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно