1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најдоброто и најевтиното од распродажбата на Steam

Дискусија во форумот 'Игри' започната од D, 30 oктомври 2016.

Тагови:
 1. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  Од вчера, започна распродажбата на игри, филмови и програми на Steam, сè со цел да се одбележи Halloween и на оваа платформа. Па така, до 1 ноември имате на располагање стотици и стотици игри со попусти до 90%.

  Избравме за вас 40 и кусур игри на Steam, до 2 евра, тука:
  http://1337.mk/97a
   
  На esquimaux, DennyMK, Sephiroth1 и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,372
  1,441
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
  Одлично, Сега Направите и до 20 евра.
   
  На D и Isak Keyten им се допаѓа ова.
 3. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
 4. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  762
  388
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Таман пред колоквиумска недела :D
   
  На MasteR_#0, Nightingale, Boldozer и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
 6. architect

  architect
  Unstoppable

  1,961
  2,342
  27 ноември 2008
  Машко
  Архитект
  На D му/ѝ се допаѓа ова.
 7. life4

  life4
  Баниран/a

  24
  16
  15 Декември 2015
  Машко
  Каде има нови игри стим,клучеви,кодови за пц, иксбокс и плеј стејшн 3,4 да се купат или да се најдат стабилни не искористени по ефтини цени ?

  Зборувам за цени испод 8 долари, евра.

  Од 1 па до 50 парчиња ?
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,315
 2. Enforcer_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  730
 3. psyside
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  936
 4. ARMac
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  662
 5. psyside
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,648
Вчитување...

Сподели

Вчитување...