• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најдобриот клип за CS 1.6!

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Интересно, макар што некои скокови не можеш да ги направиш доколку не подесиш ниво на гравитација.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добри скокови...
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Добри се скоковите, ама следниот пат нека ги направи без Scout ;)
 
26 декември 2007
18
0
PiZZaWeB кој си ти и зошто без да моја дозвола си ставил клип...Ок нема врска...
Фала за пофалбите...А гравити беше 800 ,ако некој не верува кажете на кој сервер пред него ќе ги направам сите скокови
 

Dr.Thrax

Intern
7 февруари 2008
14
1
Mourning Walls Collapse еден од најдобрите Counter Strike филмови
Enjoy it:bravo:[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hIXBtdY51I0"]YouTube - Mourning Walls Collapse[/ame]
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Ekstra e klipcevo nema sto, ama poveketo ubistva se so 4itovi.. Na primer najubavo se glea na 3:30 kaj sto e so snajperot i odma posle toa so pistolot..... Ina4e kolku mrazam koa igrma protiv nekoj so 4it ccc, ic ne znam sto im e interesno taka ali aj...:p
 
26 декември 2007
18
0
Сигурно ги слушнал дека идат многу луѓе и извадил пиштол
Нема чит...Не сваќам сите ботови се нервираат кога ќе ги убие некој немаат оправдување зошто ги убиле и сеа или лаг ќе речат дека имат или читер ќе му викаат...
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Abe seaaa ne mi kazuvaj, ja kao sum se nerviral taka.. Samo sto pocnala partijata, ne pominale ni 10 sec, ete ti go toj u baza so ona speedno trcanje i ne kine site ebate....
 

Dr.Thrax

Intern
7 февруари 2008
14
1
Чекај малце .... ти навистина мислиш дека овие се читери ?? Ова се најпознатите играчи на светската Counter Strike сцена и ти гарантирам дека ниедно од овие убиства не е направено со чит.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.298
Мислења
892.129
Членови
31.475
Огласи
18
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно