• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најдобриот филм што некогаш сте го гледале?

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Овде кажете кој филм одсекогаш ви оставил најсилен впечаток. Јас тука на прво место според мене би го ставил TITANICНајдобар филм според мене од повеќе аспекти. Потврда за тоа се и 11-те Оскари. :bravo::bravo::bravo:
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Superman :)

Supermanstand.jpg


Sprmnmovie.jpg


Superman1newdvd.jpg


Не најдобар, ама најсилен впечаток for sure :) (барем на тие години)
 

The_Darkness

Gaining Experience
17 мај 2007
103
53
The last samurai

eden od filmovite sto mi ostavil najgolem vpecatok
 

Атачменти

  • last_samurai_ver8.jpg
    last_samurai_ver8.jpg
    64,6 KB · Прегледи: 15

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
moze nekoj da mi objasne na kratko shto se raboti vo ovaj film Revolution OS ?
p.s i jas sakam hackerski filmcinja :) gi preporacuvam TakeDown & sneakers
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.227
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно