• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Najdobra opcija za e-shop

mimica

Gaining Experience
15 декември 2010
113
53
Zdravo na site. Se izvinuvam za latinica ama imam edno prasanje.
Citav po internet i nedobiv konkreten odgovor.
Koj e-shop varijanta e najdobra spored vas i zasto. Nema vrska dali e besplatna ili ne.
OpenCart
Magento
Joomla+VitueMart
Wordpress+WooCommerc
Custom resenie

site idei a i drugi sugestii se dobredojdeni
Blagodaram
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,541
29,599
kalco.ru
+1 OpenCart, мада во листата погоре фалт и други добри шопови кко на пример
CS-Cart, Shopifly, Prestashop, Biggcommerc...

Prestashop и Shopifly се исто така многу добри софтвери

Кажи малце повеќе детали ќе има интегрирано плаќање, ќе се плаќа преку пајал...
 

Arsima

Intern
31 јануари 2015
12
2
Која верзија на opencart ја препорачувате. Има ли форум на Македонски јазик за Opencart (модули,плагини и др).

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,126
Мислења
878,384
Членови
30,742
Најнов член
Foolish Mastermind
На врв Дно