• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобра комбинација DVDRip и Codeci

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CybeR

Intern
9 јануари 2008
15
1
Неможев да најдам вакава тема, ако грешам поправете ме и пратете ми линк, како и да е, ве молам да споделите некое искуство со мене за тоа кои кодеци ги користите и колку се добри во комбинација со некој DVD рипер..
Јас користам AoA DVD Ripper и K-lite 3.6.5 Codec Pack, задоволен сум но сепак сакам да знам ако има некоја подобра комбинација да пробам..

Поздрав.
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
moja preporaka Xillisoft DVD Ripper ili #1 DVD Ripper u kombinacija so K-Lite Mega Codec Pack ili CCCP (Combined Community Codec Pack)
pozdrav
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно