• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најдобра игра од NFS серијалот

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
За мене е NFS Underground 2 без конкуренција, добри се и Carbon и Most Wanted ама мојот фаворит дефинитивно е Underground 2
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
123
За мене е NFS Underground 2 без конкуренција, добри се и Carbon и Most Wanted ама мојот фаворит дефинитивно е Underground 2

Се слагам за ова.Ич не ми праат мерак карбон и остали...андерграунд 2 е најбоље у комбинација со нфс 3 - hot pursuit :pPP
 

The_Darkness

Gaining Experience
17 мај 2007
103
53
i Underground 2 bese odlicna,no za mene definitivno Most Wanted,nekako najinteresna bese i imase dobra prikazna.Carbon ne sum ja igral pa ne mozam da kazam za nea.a za muzikata Underground 1 e nezamenliva
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.810
83
Nainteresna mi e NFS Street,samo mnogu prostor faka vo kompjuterot na 2 dvd e ali dobro barem e epten realna.A koga igram dzoistik kako da sum vo kolata
 

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
360
268
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
kolku ram trazi prostreet i ke moze li da se igra na 512 ram i geforce 5500
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
NFS Hot pursuit 2. Posle Carbon gi nemam igrano do sega imav slab kompjuter sega ce gi probam.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
На почетокот од кога почнаа да излегуват тие андрегранд беа најдобри , особено вториот дел... После малце подолгата работа на копманијата Electronics Arts , Карбон беше една од најдобрите, а оваа најновата ПРО СТРИТ е шит.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.148
Мислења
891.575
Членови
31.491
Огласи
25
Најнов член
Aleksandarst55
На врв Дно