• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Najdobra firma za pocetnici-programeri

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Megatron

Intern
18 април 2007
146
4
Me interesira vo koj firmi vo Makedonija ima najdobri uslovi za vrabotuvanje na pocetnici-programeri(bez rabotno iskustvo) ... uslovi : kolku meseci praksa(volontiranje) dogovor, rabotni sati...atmosfera vo firmata i dr.
 

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
626
51
Велес - Скопје
И мене ме интересира истата работа, бидејќи би сакал да започнам да стажирам летово, да не ми пропадне така.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Megatron

Intern
18 април 2007
146
4
dobro na tolku clenoj nikoj nema nisto da pisi ovde....ili nikoj nema informaci ili nikoj nigde ne raboti
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Во темата каде што требаше да се постават прашања за газдата на Seavus, доста луѓе спомнаа дека таму вработувале почетници, но и дека обично за 1 година напуштеле. Пробајте таму, а можете и да ја побарате темата и таму да читнете нешто повеќе за таа фирма.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,589
Мислења
824,111
Членови
28,086
Најнов член
martinivs
На врв Дно