1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најдобра апликација за слушање музика?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Mayson, 25 Мај 2014.

 1. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,068
  2,315
  19 Јули 2013
  Не бива. Има некое подесување или ...?
   
 2. Mayson

  Mayson
  Gaining Experience

  784
  362
  10 Април 2011

  Kaj sto tie imeto na plejlistata desen kilk i personal setings, posle stikliraj enable groups
  24.jpg
   
 3. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,068
  2,315
  19 Јули 2013
  Штиклирав таму а и сите комбинации ги испробав, ништо не се менува.
  Пак треба да кликнам find new files за да прескенира и ги додаде новите.
   
 4. DaDo|BT

  DaDo|BT
  Intern

  258
  13
  21 Септември 2007
  Машко

Сподели

Вчитување...