• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Najdobar firmware za Linskys wrt54gl

Vick

Intern
11 јануари 2008
48
0
Probajte da pustite PPPoE internet konekcija nad 8 Mb preku dd-wrt so WRT54GL?! Togas kje gi cenite povekje prednostite na Tomato! Pozdrav!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
da imam najpozitivno iskustvo so HyperWRT izdrzuva najgolem broj na korisnici i e najstabilen. Steta sto ne e veke vo razvoj. Inaku najgolema 0 davam na DD-WRT.
ako gi imate probano nekoj X-WRT, Wi-Fi Box, Freifunk pisete komentari.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,701
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно