• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар Бокс за поправка на телефони

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BlackOuttheWoRlD

Баниран/a
10 ноември 2017
360
53
Здраво
Сакам да отворам тема во врска со попрвка,декодирање на телефони преку бокс,кој е најдобриот да земе..
Гледам дека некои боксови не бараат активиација до живот,и сакам еден бокс да земам
NCK BOX дали е добар??
 

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
920
831
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Со 1 бокс не правиш ништо секој бокс си има своја добра страна и лоша, ако сакаш да си експерт за самсунг и лг ќе ти требаат octopus и z3x боксовите,а за другите си има други боксови.
 

krema

Professor
24 јуни 2009
11,556
10,967
youtu.be
@Pulse чинам дека продаваше ептен поволно со активации со све, контактирај го.
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1,306
1,393
127.0.0.1
petrov.mk
Со 1 бокс не правиш ништо секој бокс си има своја добра страна и лоша, ако сакаш да си експерт за самсунг и лг ќе ти требаат octopus и z3x боксовите,а за другите си има други боксови.
ова е сосема точно, мада октопус нема да ти треба, з3х-от има цело време апдејти и со него можеш да мењаш буквално све, почнувајки од софтвер, до имеи, фирмвер итн.
јас имам з3х и сигма донгл, ги давам 2та за 150Е.
з3х-от има лајф-тајм активација, сигмата му е истечена треба да си ја купиш.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

BlackOuttheWoRlD

Баниран/a
10 ноември 2017
360
53
ова е сосема точно, мада октопус нема да ти треба, з3х-от има цело време апдејти и со него можеш да мењаш буквално све, почнувајки од софтвер, до имеи, фирмвер итн.
јас имам з3х и сигма донгл, ги давам 2та за 150Е.
з3х-от има лајф-тајм активација, сигмата му е истечена треба да си ја купиш.
А за сигмата активацијата важи до живот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,572
Мислења
820,881
Членови
28,235
Најнов член
NikolaJovcevski
На врв Дно