1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најдобар бесплатен антивирус?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од dimitars, 2 Август 2010.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,749
  27,430
  4 Септември 2008
  Па купи си лиценца и нема да играш, соберете се 3-ца 1000 денари е за 3 компјутера, или пак земи сам и продај ги другите 2 кључа.

  Денар на ден доаѓа...
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,463
  4,782
  18 Септември 2013
  Машко

  Од кај се купува? Т-хоум?
   
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,749
  27,430
  4 Септември 2008

  Да.
   
 4. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,463
  4,782
  18 Септември 2013
  Машко
  2014 верзија е? Извини што не ми текна да прашам во претходниот пост.
   
 5. Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,572
  4,003
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Antivirus ..... 5 години немам користено такво нешто. Све што ми е сомнително мојот скенер го наоѓа а јас го бришам.
   
  На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,300
  951
  1 Јуни 2016
  [​IMG]

  Грешка форум, but still applies.
   
  На goranzoran и Rukfash им се допаѓа ова.
 7. Shadoww

  Shadoww
  Intern

  5
  1
  25 ноември 2017
  Машко
  360? Има доволно корисни алатки (и то на ниво на компјутер, не само како антивирус)
   
 8. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,649
  1,444
  27 Јануари 2011
  Машко
  Дефендер си ј врши работат одлично. Не знам каде ги закачувате тие силни вируси??? Што ви треба некој Турбо Мурбо хипер анти вирус, од што се плашите?
  Вие сами сте детектор на опасни сајтови. Дали мислите дека ако инсталирате најдобар анти вирус ке бидете 100% безбедни и ке може мирно да сурфате кај сакате?
   
  На alkibijad01 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. StarBoy29

  StarBoy29
  Intern

  7
  2
  16 Мај 2020
  Машко
  Ако може линк од добар антивирус?
  Моментално го имама Аваст, ама кога кликам двапати на иконата не се отвора. Зошто?
   
 10. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,636
  1,301
  13 Август 2009
  Машко
  На StarBoy29 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...