• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар Beatboxer

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Луѓе,гледајте го човеков,алал да му е,сите DJ може вода да му носат :))

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Ikkx6a8WzOM[/ame]
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
А да.. Браво за Џозеф ( мислам така би дошло :D)
Видеава ги имам гледано уште пред некоја година.. Незнам. Извонредно.

:bravo:

ps. Има проблем со смајливе.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,126
27,391
kalco.ru
Имаше и еден РАП многу добро маваше....ќе го побарам и ќе го постирам.
Иначе одлично е ова:bravo::ninja2:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
а да да добар е децково нема што, го имам глеано... Ја еве ќе ви пуштам и некои други Beatboxer-и кои што ги имам сочувано како favorites....

Ovoj coek prai dobra kombinacija:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=59ZX5qdIEB0&feature=related[/ame]

Isto i ovoj ne e za potcenuvanje:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Ta-ATEOOo8M&feature=related[/ame]

A ovoj e dooosta crazzyyyyy lol:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LVCb52iQrfo&feature=related[/ame]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Последново го имам гледано,монтажа е,а другиве се закон :)
 

Ajkula

Intern
22 септември 2008
81
7
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=4P7sdo_Aj0o[/ame]

Дечково вади претерано реален звук
 

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Алал нека им е на сите што го поседуваат овој таленат:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,630
Мислења
822,063
Членови
28,276
Најнов член
GirlFromMars22
На врв Дно