• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Najdirabota.com.mk

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
10 мај 2007
33
4
Ова мене многу ми помогна - www.najdirabota.com.mk
Има пребарување по области, и има доста понуда, плус редовно ставаат огласи од весници итн....

Во моментов, на пример, има 18 позиции за ИТ.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,094
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно