• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најчуден facebook член што го имам видено

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
Ајде зашто многу не сфаќате, ќе објаснам вака:
Јас на сликата си ја гледам мојата профил слика на Фејсбук.
Андријески на сликата си ја гледа неговата профил слика на Фејсбук.
? на сликата си ја гледа својата профил слика на Фејсбук.
итн..

Така да, секој кој што е логиран со својот (или нечив друг профил) ќе си ја види сликата од тој профил, но само тој ќе ја види. Сите други ќе си ги гледаат своите.

:lut2:

SLIKATA SHTO E NA PRVIOT POST...KAJ SHO E ZAPOCHNATA TEMATA E MOJA...I SHO SEA ANDRIJESKI JA TRGNAL
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
вака не сум се изнасмеал од незнам кога,дај бе луѓе читајте малце,дечково си ја видел својата слика и сега мисли дека сите ја гледаме,и уште у еден претходен пост дечкото пишувал како да е горд што си ја видел сликата на првиот пост,Андријески незнам што ти требаше ова,ама да ти кажам браво,една од најбоље шемите што сум ги видел(прочитал).:LOL::LOL:
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
c c c ako vi se ceruva tek sea ukapirav sho e "fintava" ... znam znam talent sum...i da, treba da se chitaat site postovi
u sekoj sluchaj dobra tema...seirdziska :p
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
c c c ako vi se ceruva tek sea ukapirav sho e "fintava" ... znam znam talent sum...i da, treba da se chitaat site postovi
u sekoj sluchaj dobra tema...seirdziska :p

Се случува :)) Битно некои извлекоа поука дека треба да се читаат сите постови во тема, или барем да се "фрли око", пред да се напише во истата :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Официјално да прашам:

ИМА ЛИ НЕКОЈ НА КОЈ СЕУШТЕ НЕ МУ Е ЈАСНО ??

Едно време почна темава и да ме нервира.. т.е реакциите на читателите.. nvm..
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Таман е :) само уште ме интересира колку е безопасен тој вид на phishing, оти сепак на некој начин се гледа во позадина дали си најавен на facebook и под кое име, за да може нели сликата да ја прикаже. :ermm:
 

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
hahahahah se iznasmeav......hahahahahahah.....sega ke prakjam zakani do andrejski zaso mi ja stail slikata....prv pat koga ja otvoriv temava nemav facebook profil...kreirav vcera i pak ja otvoriv temata i se ubiv od smeenje

dobra finta...hahahahaha
 

BSOD

Intern
5 јуни 2008
709
46
Fintata e zakon, samo toa me interesira kolku e bezopasna

Абе безопасна е, арно ама тој не предвидe дека ова може да му се случи:

http://img113.imageshack.us/img113/5917/andrwk7.jpg

Сака да игра баскет дечкото ама не сака да го дриблаат:))

PS:Сликата ако треба Ќе jа повлечам пак ама мислам дека е критична информација за овој thread:D
 

BSOD

Intern
5 јуни 2008
709
46
Да ама одма ми се налути андријески :)
А тие кога се мајтапеа со другите(што не знаеа што се случува) тоа беше ОК
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
EEEE nema lutis sea, kako jas na pocetok bev prv sto podlegna na toa :eek:fficechair:
izlgeda prv go procitav postot bese nov togas :lut2:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Леле еј,не сте виделе дете како седи на улица,па како можевте вака,сеа сите на форумот ме видоа бре,леле бре,ццц :lut2::lut2:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
OMFG Стане пред да постираш, прочитај што се работи у темата. Ќе видиш дека ова е најдобрата заебанција од Андријески :D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Абре не ми кажувај ти мене андријески,заебанции ова она,ја го знам Андријески он е озбилен човек,не прави заебанции.Како не ви е срам вака да ми правите бе,ц,ц,ц уште тука ке ме лаже :lut2::lut2::lut2:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Хехехеехе :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL: ,како прво неам фејсбук,и како второ ве лажам :LOL::LOL::LOL::LOL: пак наседнавте :LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.139
Мислења
894.171
Членови
31.858
Огласи
326
Најнов член
trajcekk92
На врв Дно