• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најчуден facebook член што го имам видено

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
Ја не разбирам шо е чудно во голата женска на facebook. :ermm:
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
Немам facebook профил. Мада тоа на сликата ми соличе на сестра ми. Зошто сте ја ставиле во темава незнам ? Што е чудно немате ли видено женска без прслук ?!?!?!?! :zbunet3:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
уште еден се фати

одма се гледаат членовите кои не ги читаат сите постови
него само првиот

аххх luidgi :)
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
Незнам со кое право поставувате туѓи слики на добро посетуван форум. Посебно МОЈА слика која јас сум ја ставила на фацебоок да биде тука објавена. Нели на форумов беа забранети порнографски содржини. На сликата сум без прслук каде што ме слика дечко ми. Што е чудно на сликата не ве разбирам. Од толку женски немате видено некоја без прслук ?!?!?!?!?! а објавувате тука слики од некои македонки. Ова ќе стане уште полошо кога ќе дознаат моите родители. Не знаете што ве чека. јас сум сестрата на мартин ( luidgi ).
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Незнам со кое право поставувате туѓи слики на добро посетуван форум. Посебно МОЈА слика која јас сум ја ставила на фацебоок да биде тука објавена. Нели на форумов беа забранети порнографски содржини. На сликата сум без прслук каде што ме слика дечко ми. Што е чудно на сликата не ве разбирам. Од толку женски немате видено некоја без прслук ?!?!?!?!?! а објавувате тука слики од некои македонки. Ова ќе стане уште полошо кога ќе дознаат моите родители. Не знаете што ве чека. јас сум сестрата на мартин ( luidgi ).

Луѓе прочитајте ја целата тема.
Секој гледа различна слика во првиот пост, односно вашата слика од акаунтот со кој сте логирани на facebook. Прочитајте ги претходните мислења и ке видите дека веќе неколку членови се налутија дека сликата е нивна. Не се секирај, никој не ја видел твојата слика освен ти и брат ти Мартин. :)
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
да бе мајтап играјте си со мене!!!! цела македонија ме видела заради вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

D

Администратор
31 март 2007
3.629
3.259
www.iwmnetwork.com
:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

@Starbuck плс земи една и за мене таква мајца у следнава прилика. :))))
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
амдфан ти сигурно немаше да го бараш мојот профил на фејсбоок ако ја немаше видено сликата!!!!!
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
што да читам сигурно се запалиле на моите градии!!!! ова не е ферррр луѓе
 

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
Де бе јас имам малце памет, разбрав :)

Уште од почетокот си играв мајтап со вас, малце да ја потпалам дискусијава. Очигледно успеав :)) а вие поминавте на мојот тест за искреност :LOL: :LOL: :LOL:

Ама ова Мартин е ( уште од почетокот беше ) :spienje:
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
b.t.w :LOL: postov mi izgledase mnogu mizeren na pocetok ali ocigledno mnogu luge gi zainteresira :)
Sekoja cest

:bravo:
poz
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
StarBuck
Ако не те мрзи и за мене една, плаќам у кеш :D. Големина XXL (дебелината го уби човекот)
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
wow...ни на крајпамет под темата Најчуден член на facebook не помислував дека може да сум јас. Не знам шо да кажам...фала :D иако не мислам дека сум толку чуден.
Иначе ако кликнете на самата слика од профилот ќе видите дека има две (едната е баш аватарот шо го користам тука на форумот)
Иначе ако ве интересира повеќе, сликано е во Виена пред Schönbrunn замокот...и имаше огроомна површина со тревник.
А за маицата?! :) Инаку позади пишува I See Dumb People...и такви имам едно 5-6...од "лесни" до ептен навредливи.
И то...имам написи за едно 50 маици...ако има спонзори или нарачки повелете :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.629
3.259
www.iwmnetwork.com
wow...ни на крајпамет под темата Најчуден член на facebook не помислував дека може да сум јас. Не знам шо да кажам...фала :D иако не мислам дека сум толку чуден.
Иначе ако кликнете на самата слика од профилот ќе видите дека има две (едната е баш аватарот шо го користам тука на форумот)
Иначе ако ве интересира повеќе, сликано е во Виена пред Schönbrunn замокот...и имаше огроомна површина со тревник.
А за маицата?! :) Инаку позади пишува I See Dumb People...и такви имам едно 5-6...од "лесни" до ептен навредливи.
И то...имам написи за едно 50 маици...ако има спонзори или нарачки повелете :)

Ајде зашто многу не сфаќате, ќе објаснам вака:
Јас на сликата си ја гледам мојата профил слика на Фејсбук.
Андријески на сликата си ја гледа неговата профил слика на Фејсбук.
? на сликата си ја гледа својата профил слика на Фејсбук.
итн..

Така да, секој кој што е логиран со својот (или нечив друг профил) ќе си ја види сликата од тој профил, но само тој ќе ја види. Сите други ќе си ги гледаат своите.

:lut2:
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
wow...ни на крајпамет под темата Најчуден член на facebook не помислував дека може да сум јас. Не знам шо да кажам...фала :D иако не мислам дека сум толку чуден.
Иначе ако кликнете на самата слика од профилот ќе видите дека има две (едната е баш аватарот шо го користам тука на форумот)
Иначе ако ве интересира повеќе, сликано е во Виена пред Schönbrunn замокот...и имаше огроомна површина со тревник.
А за маицата?! :) Инаку позади пишува I See Dumb People...и такви имам едно 5-6...од "лесни" до ептен навредливи.
И то...имам написи за едно 50 маици...ако има спонзори или нарачки повелете :)

:LOL::LOL::LOL:

Очигледно дека не си ги прочитал сите постови на темата :p
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Leleeee site komentari ponatamu stanuvaat bez vrska, oti nikoj ne cita na pocetok so i kako, jas koga pisuvav mozebi bese interesno ama sea tapa odgovori, moze i temata da se zakluce dosta i :)
:wohoo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.675
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно