• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Најчуден facebook член што го имам видено

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
badge.php


Да не имате поим за кого се работи?
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.276
328
хмм. не сака да ми ја покаже сликата, ми покажува некое квадратче со црвен икс во неа.. некој да не знае како да ја видам?

off topic: користам ИЕ7 :)
 

ки4ма

Intern
21 февруари 2008
234
17
eve me

јас сум човекот а шо е толку чудно ако смеам да прашам? ме имаат фатено на спиење и сликата испадна убаво.
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Ne, ozbilno sto e problemot ili nekoj nema nekoja popametna rabota pa se glupira, i otvara bez vrska temi,
da ne bidam vulgaren..... bi sakal da se izbrise celata tema.
blagoardnost do adminite!!
 

D

Администратор
31 март 2007
3.627
3.241
www.iwmnetwork.com
Ne, ozbilno sto e problemot ili nekoj nema nekoja popametna rabota pa se glupira, i otvara bez vrska temi,
da ne bidam vulgaren.....
Па немора да се редат постови без врска ако темава е без врска. :)

bi sakal da se izbrise celata tema.
Баш цела мора?

Нп.
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Moze li da se zakluce ili izbrise temava,
slucajno ja procitav i ne bi sakal nekoj da dava kometari za mene, a i onaka nema nisto interesno ni vo postovite.
fala.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
До сега двајца се пријавија дека се најчудниот facebook член :)
ки4ма и milevskiz :))

Идемо даље...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.139
Мислења
894.170
Членови
31.858
Огласи
326
Најнов член
trajcekk92
На врв Дно