• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најчуден facebook член што го имам видено

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
330
хмм. не сака да ми ја покаже сликата, ми покажува некое квадратче со црвен икс во неа.. некој да не знае како да ја видам?

off topic: користам ИЕ7 :)
 

ки4ма

Intern
21 февруари 2008
234
17
eve me

јас сум човекот а шо е толку чудно ако смеам да прашам? ме имаат фатено на спиење и сликата испадна убаво.
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Ne, ozbilno sto e problemot ili nekoj nema nekoja popametna rabota pa se glupira, i otvara bez vrska temi,
da ne bidam vulgaren..... bi sakal da se izbrise celata tema.
blagoardnost do adminite!!
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Ne, ozbilno sto e problemot ili nekoj nema nekoja popametna rabota pa se glupira, i otvara bez vrska temi,
da ne bidam vulgaren.....
Па немора да се редат постови без врска ако темава е без врска. :)

bi sakal da se izbrise celata tema.
Баш цела мора?

Нп.
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Moze li da se zakluce ili izbrise temava,
slucajno ja procitav i ne bi sakal nekoj da dava kometari za mene, a i onaka nema nisto interesno ni vo postovite.
fala.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
До сега двајца се пријавија дека се најчудниот facebook член :)
ки4ма и milevskiz :))

Идемо даље...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно