• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најчесто користени компоненти

  • Ја почнал/а темата sojic
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
Ај да видиме кои компоненти најчесто ги користите.

Еве ги мојте:
  • dxPack102
  • TMS Component Pack
  • RS232
Линковите до нив ги немам при рака.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,177
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно