• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Najavena Red Alert 3

  • Ја почнал/а темата vik
  • Време на почнување

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Тоаааааааааааааааа.... една од моите 3 омилени игри. Дефинитивно ќе ја играм, кога ќе ми текне само колку саати сум тепал на сони со red alert 1 тоа нешто страшно било.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,048
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно