• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најава

• Ја почнал/а темата

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Сега само што го приметив она "Најава" горе десно над "Добредојде...". Иако сум логирај, пак го покажува. Мој предлог е да се тргне (се разбира кај логираните членови :p)

StMartin

Баниран/a
24 февруари 2008
172
3
100 пати се најавив, и пак не можам да коментирам на некои постови на порталот? Во што е проблемот? Ми кажува дека само регистрирани корисници може да пишуваат, а јас веќе сум регистриран и најавен.

GigaC

Intern
23 април 2008
344
7
www.xeezi.com
ме вади од контакт... се шетам по форумот, најавен..таман ќе сакам да напишам мислење, ме одјавува :lut2::lut2::lut2:

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
ме вади од контакт... се шетам по форумот, најавен..таман ќе сакам да напишам мислење, ме одјавува :lut2::lut2::lut2:
Не толку често, но ми се има и мене случено неколку пати.

Ќе се среди.

patience is a virtue - D :))

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Веќе се работи на мостот или bridge-от помеѓу joomla i vbulletin, истиот проблем беше спомнат и од D во темата 'Познати проблеми на it.com.mk'... се очекува во најбрзо време овие проблеми да бидат минато ;)

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,560
Мислења
820,548
Членови
28,218
Најнов член
macika
На врв Дно