1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најава

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од HijackHacker, 7 Јуни 2008.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Сега само што го приметив она "Најава" горе десно над "Добредојде...". Иако сум логирај, пак го покажува. Мој предлог е да се тргне (се разбира кај логираните членови :p)
   
 2. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Mislam deka nema potreba da se trgne bas e COOL:rolleyes:
   
 3. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  1,003
  622
  3 Јули 2007
  Барем да стои Одјава :p
   
 4. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  da, ne e loso da se trgne
   
 5. StMartin

  StMartin
  Баниран/a

  172
  3
  24 Февруари 2008
  100 пати се најавив, и пак не можам да коментирам на некои постови на порталот? Во што е проблемот? Ми кажува дека само регистрирани корисници може да пишуваат, а јас веќе сум регистриран и најавен.
   
 6. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  504
  14 Април 2007
  Машко
  да исто не е добро синхронизирана joomla со vbulletin
   
 7. GigaC

  GigaC
  Intern

  344
  7
  23 Април 2008
  ме вади од контакт... се шетам по форумот, најавен..таман ќе сакам да напишам мислење, ме одјавува :lut2::lut2::lut2:
   
 8. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Не толку често, но ми се има и мене случено неколку пати.

  Ќе се среди.

  patience is a virtue - D :))
   
 9. GigaC

  GigaC
  Intern

  344
  7
  23 Април 2008
  доброооо
   
 10. DynamicMK

  DynamicMK
  GFX

  1,621
  158
  11 Април 2007
  Машко
  Веќе се работи на мостот или bridge-от помеѓу joomla i vbulletin, истиот проблем беше спомнат и од D во темата 'Познати проблеми на it.com.mk'... се очекува во најбрзо време овие проблеми да бидат минато ;)
   
Слични теми
 1. Demonce14
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,017
 2. AMD_fan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,882
 3. Fiasco
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,474
 4. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,010
 5. dejan_str
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  944
Вчитување...

Сподели

Вчитување...